Dnes produktů v nabídce: 3392

Sada piknik s krájecí podložkou a skládacím nožem Victorinox Swiss Classic 2 ks černo/červená

Kód: 6.7191.F1
899 Kč / ks 742,98 Kč bez DPH
Dodání 1-3 týdny

Černo/červená 2dílná sada na piknik obsahuje praktický zavírací svačinový nůž (nůž na rajčata) s 11 cm dlouhým, vlnitým ostřím, kulatou špičkou, odtlačnou pojistkou a s ergonomickou, protiskluzovou, plastovou (PP- polypropylen) rukojetí a prkénko na krájení. Správná tvrdost čepele a laserem testovaný úhel řezu zaručují dlouhodobé zachování ostrých hran. Kuchyňské nože řady Swiss Classic mají dlouhou životnost, odolají teplotám do 100°C a lze je mýt v myčce. Kompaktní svačinový nůž spolu s lžící a vidličkou vytváří praktickou sadu, kterou můžete vzít kamkoliv s sebou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2dílná sada na piknik s prkénkem Victorinox Swiss Classic, černo/červená

 • Krájecí desku.
 • 6.7831.FB - Skládací zoubkovaný nůž : délka čepele 11 cm
  • Kulatá špička.
  • Zoubkovaná čepel.
  • kompaktní a praktický svačinový nůž, který můžete vzít kamkoliv s sebou.
  • Čepel vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která odolává působení šťáv z ovoce a zeleniny.
  • Čepel se bezpečně uzavírá do rukojeti nože a nehrozí poškození věcí ve vašem piknikovém
   koši či plážové tašce.

Vlastnosti řady nožů Victorinox Swiss Classic:

 • polypropylenová, ergonomická a protiskluzová rukojeť
 • správná tvrdost čepele a laserem testovaný úhel řezu zaručují dlouhodobé zachování ostrých hran
 • mnoho barevných variant
 • lze mýt v myčce
 • dlouhá životnost
 • odolnost do 100°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené
Záruka: 2 roky
Série: Swiss Classic
Délka čepele: 11 cm
Ostří: Zoubkované ostří
Balení: Bez stojanu

Nůž na rajčata

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

victorinox-logo

Karl Elsner, zabývající se výrobou nožů, založil koncem 19. století společenstvo nožířů, které začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. Tyto nože byly sice velice odolné, ale příliš těžké. A tak si Karl Elsner stanovil cíl, kterým bylo vyrobit lehký, kompaktní, mnohostranný a spolehlivý nůž. Svůj úkol splnil a roku 1897 si nechal patentovat nový zavírací nůž Original Swiss Army Knife, který sice nebyl oficiální výbavou švýcarské armády, ale důstojníci si jej kupovali sami. Díky své kvalitě a originalitě se nůž těšil velké oblibě široké veřejnosti.

Roku 1909 Karlu Elsnerovi zemřela matka, a  tak na její počest byla společnost pojmenována jejím jménem - Victoria. Vznikl také znak firmy, bílý kříž na červeném štítu, který slouží jako ochranná značka před padělky. Tento znak používá Victorinox dodnes a těžko najdete člověka, který by ho neznal. Od roku 1921 se nože začaly vyrábět z nerezavějící ocele, a tak se Karl Elsner rozhodl změnit jméno společnosti na Victorinox - spojením slov Victoria a Inox (ocel).

Kapesní nože Victorinox začaly dobývat svět. Především po 2. světové válce, kdy nože nakoupila vláda USA pro všechny složky své armády. Na základě požadavků trhu byl v dalších letech nůž rozšířen o mnoho dalších nástrojů. Klasický tvar i skladba nástrojů se dokázali přizpůsobit dle potřeb cílové skupiny zákazníků. Díky těmto vlastnostem se kapesní nože Victorinox staly legendárními. Můžeme je najít ve všech sportovních i profesních odvětvích. Victorinox vyrábí nože vybavené například USB diskem, záchranné složky využívají RescueTool, pro kutily je skvělý nůž SwissTool s kleštěmi, na golfu vládne zase Golftool. Velmi širokou nabídku zpestřují všelijaké kuriozity, například nůž na doutníky či vlajková loď společnosti - SwissChamp s 80 funkcemi.

V roce 1969 začal Victorinox vyrábět i kuchyňské nože, nože pro domácnost, nůžky a mnoho dalších kuchyňských potřeb. Dnes společnost čítá přes 1700 zaměstnanců po celém světě a její roční tržby se pohybují okolo 500 miliónů švýcarských franků.