Dnes v nabídce 3497 produktů...

Škrabka na brambory Victorinox Rex

Kód: 7.6070
89 Kč / ks 73,55 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Celonerezová škrabka na brambory (zeleninu) s otočnou čepelí. Kuchyňští pomocníci značky Victorinox jsou při každodenní práci v kuchyni nepostradatelní!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezová škrabka na zeleninu Victorinox Rex

  • Vyrobeno z ušlechtilé nerezavějící oceli
  • Otočná čepel

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské nože
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
MK Avatar autora | 4.6.2021
Škrabka, dle mého názoru, není vůbec vyrobena "z ušlechtilé nerezavějící oceli" jak je uvedeno v popisu. Domnívám se, že jde o obyčejný hliník. Není vůbec neobvyklé, že při manipulaci dochází k rozevření čepelí (boků) a následně k vypadávání prostřední vzpěry, která není nijak fixovaná a také k vypadávání břitu. Práci s ní považuji spíš za obtěžující. Samotný břit je velice ostrý, trochu se při přitlačení prohýbá a jakmile na škrabku trochu zatlačíte, břit vypadně (jak jsem zmínil výše). Na základě těchto zkušeností se mi vůbec nechtělo věřit, že se jedná o výrobek Victorinox. Obrovské zklamání.
5
J Avatar autora | 27.9.2020
Funguje jak má.
5
DS Avatar autora | 3.9.2020
Perfektní, manipulace, funkčnost *****

victorinox-logo

Karl Elsner, zabývající se výrobou nožů, založil koncem 19. století společenstvo nožířů, které začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. Tyto nože byly sice velice odolné, ale příliš těžké. A tak si Karl Elsner stanovil cíl, kterým bylo vyrobit lehký, kompaktní, mnohostranný a spolehlivý nůž. Svůj úkol splnil a roku 1897 si nechal patentovat nový zavírací nůž Original Swiss Army Knife, který sice nebyl oficiální výbavou švýcarské armády, ale důstojníci si jej kupovali sami. Díky své kvalitě a originalitě se nůž těšil velké oblibě široké veřejnosti.

Roku 1909 Karlu Elsnerovi zemřela matka, a  tak na její počest byla společnost pojmenována jejím jménem - Victoria. Vznikl také znak firmy, bílý kříž na červeném štítu, který slouží jako ochranná značka před padělky. Tento znak používá Victorinox dodnes a těžko najdete člověka, který by ho neznal. Od roku 1921 se nože začaly vyrábět z nerezavějící ocele, a tak se Karl Elsner rozhodl změnit jméno společnosti na Victorinox - spojením slov Victoria a Inox (ocel).

Kapesní nože Victorinox začaly dobývat svět. Především po 2. světové válce, kdy nože nakoupila vláda USA pro všechny složky své armády. Na základě požadavků trhu byl v dalších letech nůž rozšířen o mnoho dalších nástrojů. Klasický tvar i skladba nástrojů se dokázali přizpůsobit dle potřeb cílové skupiny zákazníků. Díky těmto vlastnostem se kapesní nože Victorinox staly legendárními. Můžeme je najít ve všech sportovních i profesních odvětvích. Victorinox vyrábí nože vybavené například USB diskem, záchranné složky využívají RescueTool, pro kutily je skvělý nůž SwissTool s kleštěmi, na golfu vládne zase Golftool. Velmi širokou nabídku zpestřují všelijaké kuriozity, například nůž na doutníky či vlajková loď společnosti - SwissChamp s 80 funkcemi.

V roce 1969 začal Victorinox vyrábět i kuchyňské nože, nože pro domácnost, nůžky a mnoho dalších kuchyňských potřeb. Dnes společnost čítá přes 1700 zaměstnanců po celém světě a její roční tržby se pohybují okolo 500 miliónů švýcarských franků.


Kvalitní nože.cz na Firmy.cz Hodnocení obchodu na Zboží.cz