Dobrá zpráva! Jsme on-line a fungujeme dál! Veškerá expedice a doručování zásilek je bez omezení!

Nůžková pinzeta Victorinox Rubis 9 cm

Kód: 8.1663.09
999 Kč / ks 825,62 Kč bez DPH
Na objednávku 1-3 týdny

Praktická pinzeta ve tvaru nůžek umožňuje pohodlné uchopení a překvapivě snadné ovládání. Je vhodná na obočí i odstranění nežádoucích chloupků z celého těla. Pinzeta je vyrobena z nerezové oceli nejvyšší kvality, která má díky pískové úpravě matný povrch. Vyrobeno ve Švýcarsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžková pinzeta Victorinox RUBIS

  • Celková délka 9 cm
  • Vhodná na vytrhávání obočí a nežádoucích chloupků
  • Ergonomické rukojeti pro pohodlný úchop
  • Chirurgická nerezová ocel s pískovou povrchovou úpravou - matný povrch
  • Vysoce odolná proti korozi a působení kyselin
  • Sterilizovatelná
  • Vyrobeno ve Švýcarsku

Doplňkové parametry

Kategorie: Pilníky, pinzety, ostatní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

victorinox-logo

Karl Elsner, zabývající se výrobou nožů, založil koncem 19. století společenstvo nožířů, které začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. Tyto nože byly sice velice odolné, ale příliš těžké. A tak si Karl Elsner stanovil cíl, kterým bylo vyrobit lehký, kompaktní, mnohostranný a spolehlivý nůž. Svůj úkol splnil a roku 1897 si nechal patentovat nový zavírací nůž Original Swiss Army Knife, který sice nebyl oficiální výbavou švýcarské armády, ale důstojníci si jej kupovali sami. Díky své kvalitě a originalitě se nůž těšil velké oblibě široké veřejnosti.

Roku 1909 Karlu Elsnerovi zemřela matka, a  tak na její počest byla společnost pojmenována jejím jménem - Victoria. Vznikl také znak firmy, bílý kříž na červeném štítu, který slouží jako ochranná značka před padělky. Tento znak používá Victorinox dodnes a těžko najdete člověka, který by ho neznal. Od roku 1921 se nože začaly vyrábět z nerezavějící ocele, a tak se Karl Elsner rozhodl změnit jméno společnosti na Victorinox - spojením slov Victoria a Inox (ocel).

Kapesní nože Victorinox začaly dobývat svět. Především po 2. světové válce, kdy nože nakoupila vláda USA pro všechny složky své armády. Na základě požadavků trhu byl v dalších letech nůž rozšířen o mnoho dalších nástrojů. Klasický tvar i skladba nástrojů se dokázali přizpůsobit dle potřeb cílové skupiny zákazníků. Díky těmto vlastnostem se kapesní nože Victorinox staly legendárními. Můžeme je najít ve všech sportovních i profesních odvětvích. Victorinox vyrábí nože vybavené například USB diskem, záchranné složky využívají RescueTool, pro kutily je skvělý nůž SwissTool s kleštěmi, na golfu vládne zase Golftool. Velmi širokou nabídku zpestřují všelijaké kuriozity, například nůž na doutníky či vlajková loď společnosti - SwissChamp s 80 funkcemi.

V roce 1969 začal Victorinox vyrábět i kuchyňské nože, nože pro domácnost, nůžky a mnoho dalších kuchyňských potřeb. Dnes společnost čítá přes 1700 zaměstnanců po celém světě a její roční tržby se pohybují okolo 500 miliónů švýcarských franků.