Dětský nůž Opinel s chráničem prstů

Kód: A0045652
845 Kč 698,35 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Dětský kuchařský nůž s chráničem prstů Opinel je praktickou pomůckou, jak naučit malé kuchaře správným a bezpečným návykům při používání nožů. Nůž je vybaven ergonomickým červeným kroužkem, který pomáhá naučit správným způsobům držení a umístění prstů a zvyšuje bezpečnost při používání. Nůž je vyroben z nerezové oceli Sandvik a lakovaného bukového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský kuchařský nůž s chráničem prstů Opinel

Dětský kuchařský set je praktickou pomůckou, jak naučit malé kuchařské pomocníky správným a bezpečným návykům při používání nožů. Nůž je vybaven ergonomickým červeným kroužkem, který pomáhá naučit správným způsobům držení a umístění prstů a zvyšuje bezpečnost při používání. Zaoblená špička nože pro vyšší bezpečnost. Čepel nože je však ostrá jako běžné nože Opinel, proto opravdu malé pomocníky nenechávejte bez dozoru.

Kvalitní francouzské nože Opinel, vyráběné tradičním způsobem v Chambéry v Savojských Alpách, se vyznačují vynikající kvalitou řemeslného zpracování. Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní švédské nerezové oceli Sandvik, která je vyhlášena pro svou odolnost a dlouhotrvající ostrost. Rukojeť je vyrobena z jednoho kusu bukového dřeva v přírodní barvě a je silně lakována pro zvýšenou odolnost. Čepel je k rukojeti připevněna pevnými nýty.

Dětská sada Opinel obsahuje:

  • Dětský kuchařský nůž s délkou čepele 10 cm - čepel z nerezové oceli Sandvik se zaoblenou špičkou, rukojeť z lakovaného bukového dřeva, kroužek pro větší bezpečnost při používání nože a naučení správného úchopu
  • Chránič prstů - praktická pomůcka, která ochrání prsty - snadno se navlékne na ukazováček a prostředníček, palcem a prsteníčkem lze snadno přidržovat krájené potraviny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: