Zahradnická zavírací pilka Opinel N°12

Kód: A0046025
769 Kč 635,54 Kč bez DPH
Dodání cca 1-3 týdny

Zahradnická zavírací pilka Opinel N°12 má 12 cm dlouhou čepel z uhlíkové oceli s antikorozním povrchem. Pilka s hroty řazenými ve dvou - vzájemně se doplňujících reversních řadách pro rychlé a přesné řezání. Rukojeť je vyrobena z bukového dřeva a je silně lakovaná pro zvýšenou odolnost. Pilka je vybavena patentovanou pojistkou ViroBlock - nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradnická zavírací pilka Opinel N°12, čepel z uhlíkové oceli

(uvedený rozměr vyjadřuje délku čepele)

Praktická zavírací pilka s hroty řazenými ve dvou - vzájemně se doplňujících reversních řadách pro rychlé a přesné řezání. Rukojeť je vyrobena z bukového dřeva a je silně lakovaná pro zvýšenou odolnost. Pilka je vybavena patentovanou pojistkou ViroBlock - nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.

Vlastnosti zahradnické pilky Opinel:

  • Čepel z uhlíkové oceli s antikorozním povrchem
  • Rukojeť z lakovaného bukového dřeva
  • Vzájemně se doplňující protichůdné hroty ostří
  • Pojistka ViroBlock
  • Délka čepele 12 cm
  • Baleno v blisteru

Francouzské zavírací nože Opinel jsou generacemi prověřenou klasikou. První zavírací nůž Opinel byl vyroben v roce 1890 a od té doby jsou tyto zavírací nože vyhlášené svou spolehlivostí, dlouhotrvající ostrostí, všestranností a tradičním - nezaměnitelným tvarem a designem. Ručně broušená čepel vyrobená z vysoce kvalitní švédské oceli, kvalitní a silně lakovaná rukojeť z bukového dřeva.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: