Vážení zákazníci, ve dnech 8. 5. - 21. 6. je náš e-shop i expediční sklad z provozních důvodů plánovaně uzavřen. Těšíme se na vás od 22. 6. 2026. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné a slunečné dny :-)

Kapesní nůž Victorinox Hunter Pro Alox Damast 130 mm

Kód: 0.9410.J20
Poslední kus! Limited Edition
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
11 990 Kč 9 909,09 Kč bez DPH
Dodání cca 5-10 dnů (lze objednat od 22.6.)
Položka byla vyprodána…

Limitovaná edice - absolutní nutnost pro každého sběratele nožů Victorinox! Kombinace čepele z damascenské oceli, aloxovaných střenek v měděné barvě a stříbrného znaku Victorinox dodává noži punc výjimečnosti. 6 000 číslovaných nožů, z toho pouze 50 ks "přiděleno" pro Českou republiku! Kompletně vyrobeno ve Švýcarsku. Dodáváno v luxusním originálním balení. Buďte jedním z 50ti u nás!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lovecký zavírací kapesní nůž Victorinox Hunter PRO Alox Damast 130 mm, limitovaná edice 2020

(uvedený rozměr vyjadřuje délku zavřeného nože)

  • Délka 130 mm
  • Šířka 40 mm
  • Výška 12 mm
  • Hmotnost 169 g
  • Robustní čepel z damaškové oceli
  • Pojistka čepele Spring Lock System
  • Ergonomická aloxovaná rukojeť v měděné barvě
  • Vyrobeno ve Švýcarsku
  • Pouze 6 000 ks, nože jsou číslované (v ČR prodej pouze 50 ks)
  • Speciální dárkové balení

Victorinox Hunter Pro Alox Damast Limited Edition 2020 je z technického, řemeslného i designového pohledu unikátním uměleckým dílem. Pozornost přitahuje svým provedením, konstrukcí a volbou použitých materiálů. Kombinace čepele z damascénské oceli, hliníkových střenek v měděné barvě a stříbrného znaku Victorinox dodává noži punc výjimečnosti.

Legendární švýcarské nože Victorinox se vyrábí již od roku 1891, kdy se uskutečnila první dodávka pro armádu. Společnost Victorinox je v současnosti největším výrobcem nožů a nástrojů v Evropě, které se dováží do více jak 100 zemí světa. Světový úspěch nožů Victorinox spočívá v jejich kvalitě, ceně, bezvadné funkčnosti a mnohostrannosti použití každého nástroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapesní nože 130 mm
EAN: 7611160088581
Položka byla vyprodána…

Victorinox Hunter Pro Alox Damast Limited Edition 2020

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola


victorinox-logo

Karl Elsner, zabývající se výrobou nožů, založil koncem 19. století společenstvo nožířů, které začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. Tyto nože byly sice velice odolné, ale příliš těžké. A tak si Karl Elsner stanovil cíl, kterým bylo vyrobit lehký, kompaktní, mnohostranný a spolehlivý nůž. Svůj úkol splnil a roku 1897 si nechal patentovat nový zavírací nůž Original Swiss Army Knife, který sice nebyl oficiální výbavou švýcarské armády, ale důstojníci si jej kupovali sami. Díky své kvalitě a originalitě se nůž těšil velké oblibě široké veřejnosti.

Roku 1909 Karlu Elsnerovi zemřela matka, a  tak na její počest byla společnost pojmenována jejím jménem - Victoria. Vznikl také znak firmy, bílý kříž na červeném štítu, který slouží jako ochranná značka před padělky. Tento znak používá Victorinox dodnes a těžko najdete člověka, který by ho neznal. Od roku 1921 se nože začaly vyrábět z nerezavějící ocele, a tak se Karl Elsner rozhodl změnit jméno společnosti na Victorinox - spojením slov Victoria a Inox (ocel).

Kapesní nože Victorinox začaly dobývat svět. Především po 2. světové válce, kdy nože nakoupila vláda USA pro všechny složky své armády. Na základě požadavků trhu byl v dalších letech nůž rozšířen o mnoho dalších nástrojů. Klasický tvar i skladba nástrojů se dokázali přizpůsobit dle potřeb cílové skupiny zákazníků. Díky těmto vlastnostem se kapesní nože Victorinox staly legendárními. Můžeme je najít ve všech sportovních i profesních odvětvích. Victorinox vyrábí nože vybavené například USB diskem, záchranné složky využívají RescueTool, pro kutily je skvělý nůž SwissTool s kleštěmi, na golfu vládne zase Golftool. Velmi širokou nabídku zpestřují všelijaké kuriozity, například nůž na doutníky či vlajková loď společnosti - SwissChamp s 80 funkcemi.

V roce 1969 začal Victorinox vyrábět i kuchyňské nože, nože pro domácnost, nůžky a mnoho dalších kuchyňských potřeb. Dnes společnost čítá přes 1700 zaměstnanců po celém světě a její roční tržby se pohybují okolo 500 miliónů švýcarských franků.