Kapesní nůž Victorinox Swiss Champ Damast Carbon, Limited

Kód: 1.6791.J21
Novinka Poslední kus! Limited edition
Značka: Victorinox
11 990 Kč / ks 9 909,09 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Exclusivní kapesní nůž Swiss Champ Damast Carbon z limitované edice o velikosti 91 mm s 29 funkcemi a s čepelí z damascénské oceli a karbonovými střenkami nemůže chybět žádnému milovníkovi kvalitních výrobků značky Victorinox. Těchto unikátních nožů bylo vyrobeno pouze 6000 ks pro celosvětový prodej a jsou dodávány s certifikátem v dárkové krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapesní nůž Victorinox Swiss Champ 91 mm, z damscénské oceli, černý

Kapesní nůž o velikosti 91 mm s 29 funkcemi s velkou čepelí z damascénské oceli, střenkami z karbonu jejíž kresby, “Bjorkmans Twist”, je dosaženo specifickou výrobou. Střenky jsou z kovaného uhlíku. Typické logo kříže je z kovu a vsazeno do střenky, čímž je podtržena výjimečnost celého nože. Nůž je dodáván s certifikátem v dárkové krabičce. Nástroje: velká čepel, malá čepel, vývrtka, otvírák na konzervy s malým šroubovákem, otvírák na lahve se šroubovákem a odstraňovačem izolace drátů, výstružník / průbojník, kroužek na klíče, nůžky, víceúčelový háček, pilka na dřevo, odstraňovač šupin s háčkem na vyvrhnutí a měřítkem (cm, palce), pilník na nehty s čističem nehtů, pilníkem na kov a pilkou na kov, šroubovák 2,5 mm, dlátko, kleště se štípačkou drátů a nástrojem na lemování drátů, křížový šroubovák, zvětšovací sklo, mini šroubovák.

(uvedené rozměry vyjadřují délku zavřeného nože)

 • Délka 91 mm
 • Výška 33 mm
 • Hmotnost 185 g

Nástroje kapesního nože Swiss Champ:

 • 1. velká čepel
  2. malá čepel
  3. vývrtka
  4. otvírák na konzervy s
  5. – malým šroubovákem
  6. otvírák na lahve se
  7. – šroubovákem
  8. – odstraňovačem izolace
  9. výstružník, průbojník
  10. kroužek na klíče
  11. nůžky
  12. víceúčelový háček
  13. pilka na dřevo
  14. odstraňovač šupin
  15. – odstraňovač háčků
  16. – měřítko (cm)
  17. – měřítko (palce)
  18. pilníček na nehty
  19. – pilník na kov
  20. – čistič nehtů
  21. – pilka na kov
  22. malý šroubovák
  23. dláto
  24. kleště s
  25. – střihač drátů
  26. – nástroj na lemování drátu
  27. křížový šroubovák
  28. zvětšovací sklo
  29. mini šroubovák

Legendární švýcarské nože Victorinox se vyrábí již od roku 1891, kdy se uskutečnila první dodávka pro armádu. Společnost Victorinox je v současnosti největším výrobcem nožů a nástrojů v Evropě, které se dováží do více jak 100 zemí světa. Světový úspěch nožů Victorinox spočívá v jejich kvalitě, ceně, bezvadné funkčnosti a mnohostrannosti použití každého nástroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapesní nože 91-93 mm
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

victorinox-logo

Karl Elsner, zabývající se výrobou nožů, založil koncem 19. století společenstvo nožířů, které začalo vyrábět nože pro švýcarskou armádu. Tyto nože byly sice velice odolné, ale příliš těžké. A tak si Karl Elsner stanovil cíl, kterým bylo vyrobit lehký, kompaktní, mnohostranný a spolehlivý nůž. Svůj úkol splnil a roku 1897 si nechal patentovat nový zavírací nůž Original Swiss Army Knife, který sice nebyl oficiální výbavou švýcarské armády, ale důstojníci si jej kupovali sami. Díky své kvalitě a originalitě se nůž těšil velké oblibě široké veřejnosti.

Roku 1909 Karlu Elsnerovi zemřela matka, a  tak na její počest byla společnost pojmenována jejím jménem - Victoria. Vznikl také znak firmy, bílý kříž na červeném štítu, který slouží jako ochranná značka před padělky. Tento znak používá Victorinox dodnes a těžko najdete člověka, který by ho neznal. Od roku 1921 se nože začaly vyrábět z nerezavějící ocele, a tak se Karl Elsner rozhodl změnit jméno společnosti na Victorinox - spojením slov Victoria a Inox (ocel).

Kapesní nože Victorinox začaly dobývat svět. Především po 2. světové válce, kdy nože nakoupila vláda USA pro všechny složky své armády. Na základě požadavků trhu byl v dalších letech nůž rozšířen o mnoho dalších nástrojů. Klasický tvar i skladba nástrojů se dokázali přizpůsobit dle potřeb cílové skupiny zákazníků. Díky těmto vlastnostem se kapesní nože Victorinox staly legendárními. Můžeme je najít ve všech sportovních i profesních odvětvích. Victorinox vyrábí nože vybavené například USB diskem, záchranné složky využívají RescueTool, pro kutily je skvělý nůž SwissTool s kleštěmi, na golfu vládne zase Golftool. Velmi širokou nabídku zpestřují všelijaké kuriozity, například nůž na doutníky či vlajková loď společnosti - SwissChamp s 80 funkcemi.

V roce 1969 začal Victorinox vyrábět i kuchyňské nože, nože pro domácnost, nůžky a mnoho dalších kuchyňských potřeb. Dnes společnost čítá přes 1700 zaměstnanců po celém světě a její roční tržby se pohybují okolo 500 miliónů švýcarských franků.


Kvalitní nože.cz na Firmy.cz Hodnocení obchodu na Zboží.cz