Sada kuchyňských nožů Gourmet, 3 ks + organizér - Wüsthof Solingen
Kód: 1125060401Související produkty
Detailní popis produktu
Startovací sada kuchyňských nožů Gourmet, 3 ks + dřevěný organizér - Wüsthof Solingen v dárkovém balení
Startovací sada kuchyňských nožů Gourmet obsahuje:
- 1035044816 Kuchařský nůž Gourmet - délka čepele 16 cm
- klíčový univerzální nůž v kuchyni
- na krájení, sekání či kostkování všech druhů potravin
- 1035045720 Nůž na chléb Gourmet se zoubkovaným ostřím - délka čepele 20 cm
- nůž ideální na jakékoliv pečivo, ovoce s měkkou slupkou nebo na krájení dortů
- nůž ideální na jakékoliv pečivo, ovoce s měkkou slupkou nebo na krájení dortů
- 1035048110 Nůž na zeleninu a špikování Gourmet - délka čepele 10 cm
- nejuniverzálnější nůž
- vhodný pro rozmělnění šalotky, cibule a bylinek, stejně jako na čištění a krájení zeleniny nebo špikování masa
- 7270 Dřevěný organizér na nože
- lze umístit do šuplíku nebo přímo na kuchyňskou linku
- až na 7 nožů: 4 menší nože + 3 velké nože do délky čepele 23 cm
- ostří je dokonale chráněno před poškozením
- vyroben z bukového dřeva
- rozměry: 43 cm x 11 cm x 5 cm (d x š x v)
Všechny série nekovaných kuchyňských nožů Wüsthof se vyznačují následujícími znaky kvality:
- Z hygienických důvodů není mezi rukojetí a ocelí žádná mezera
- Nože jsou optimálně vyváženy, což neunavuje při práci
- Každé ostří je kontrolováno laserem a je výjimečně ostré
- Čepel a rukojeť nože jsou určeny speciálně pro určitý druh práce
- Značka kvality na každé čepeli - logo trojzubce a místo výroby Solingen
- Doživotní záruka
- 100% vyrobeno v Německu (Solingen)
Vlastnosti série nožů Wüsthof Solingen Gourmet:
- Za velmi příznivou cenu dostanete produkt, který je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli s obsahem molybdenu (X55 CrMo 14)
- Nože jsou tvrzeny na 56-57°Rockwellovy stupnice
- Komfortní a ergonomicky tvarovaná nárazuvzdorná rukojeť klasického tvaru je vyrobená ze speciálního syntetického černého materiálu
- Průběžná čepel je s rukojetí spojena bezespárově a je trojitě zanýtovaná
- Všechny nože série Gourmet lze umývat v myčce
- Řada Gourmet obdržela v USA významnou pečeť kvality a hygieny NSF
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady nožů |
|---|---|
| EAN: | 4002293106151 |
| Série: | Gourmet |
| Balení: | Se stojanem |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.


Nožířská firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen, vyrábějící nože špičkové kvality, je jednou z největších nožířských firem na světě. Byla založena roku 1814 a dodnes ve vedení firmy stojí členové rodiny Wüsthof. Firma sídlí v německém městě Solingen, které je známé pro výrobu nožů a nůžek. Je také nazýváno jako City of Blades - město čepelí. V Solingenu sídlí nespočet renomovaných nožířství, ale značka Wüsthof městu výrazně dominuje. Nože jsou zde vyráběny ve třech výrobních závodech, proto je pro firmu charakteristické logo trojzubce. Výroba nožů a všech ostatních produktů Wüsthof probíhá pod přísnou kontrolou kvality.
To nejlepší - kované nože Wüsthof. Výjimečná kvalita použitých materiálů a celková konstrukce nožů převyšuje ostatní výrobky na našem trhu. K jejich výrobě je použita chrom - molybdenová ocel, nesoucí požadované vlastnosti, kterými jsou odolnost proti agresivním potravinám a dlouhodobá ostrost. Každé ostří je kontrolováno laserem, je proto dlouhodobě výjimečně ostré. Značku kvality můžete vidět na každé čepeli - logo trojzubce a místo výroby - Solingen.
Pokud sháníte kvalitní pomocníky do Vaší kuchyně za velmi příznivé ceny, volte nekované nože Wüsthof. Nože jsou vyrobeny z kvalitní oceli s obsahem molybdenu (X55 CrMo 14). Rukojeti ze syntetického materiálu jsou ergonomicky tvarované a práce s nimi je proto velmi komfortní.
Ať už sháníte nůž kovaný či nekovaný, v naší nabídce naleznete nože ke všem možným účelům. Od celých sad kuchyňských nožů až po nože na loupání.
