Kapesní nůž/klíčenka Classic SD Victorinox Live to Explore 58 mm, Companion New York Style

Kód: 0.6223.E223
Novinka Tip
1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Malý kapesní nůž New York Style z kolekce Live to Explore spojuje křehkou ženskost a kompaktní funkčnost. Nůž je doplněn kroužkem na klíče ozdobeným stylovým uzlem s přívěškem ve tvaru loga s typickým švýcarským křížem, vše společně uloženo v elegantní dárkové krabičce. Nůž samotný je vybaven 5 praktickými funkcemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapesní nůž/klíčenka Classic SD Victorinox Live to Explore 58 mm, Companion New York Style

Seznamte se s novou kolekcí Live to Explore. Řadou kapesních nožů a doplňků, které jsou užitečné, ale mají elegantní vzhled - vaši dokonalí spojenci pro objevování městské džungle i přírody. Kolekci tvoří tři svěží stylové směry: Pařížský styl, který v sobě zahrnuje romantiku a kulturu, styl Sydney, který ztělesňuje dynamiku a vzrušení, a styl New York, který odráží městskou eleganci.

  • Délka 58 mm (uvedený rozměr vyjadřuje délku zavřeného nože)

Nástroje kapesního nože :

1. Čepel, malá
2. Nůžky
3. Pilník na nehty
4. - Šroubovák 2,5 mm
5. Kroužek na klíče
6. Pinzeta
7. Párátko

 

Legendární švýcarské nože Victorinox se vyrábí již od roku 1891, kdy se uskutečnila první dodávka pro armádu. Společnost Victorinox je v současnosti největším výrobcem nožů a nástrojů v Evropě, které se dováží do více jak 100 zemí světa. Světový úspěch nožů Victorinox spočívá v jejich kvalitě, ceně, bezvadné funkčnosti a mnohostrannosti použití každého nástroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: