SwissCard Victorinox Classic, Companion Sydney Style

Kód: 0.7100.E222
Novinka Tip
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Karta je vybavena 10 funkčními nástroji, které jsou pěkně pohromadě, bez nutnosti hledat pilníček či nůžky na dně kabelky. Kartu můžete nosit v elegantní kapsičce s karabinkou, kam snadno vložíte i kartu platební nebo doklady. Vše je uloženo v dárkové krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SwissCard Victorinox Classic, Companion Sydney Style

Seznamte se s novou kolekcí Live to Explore. Řadou kapesních nožů a doplňků, které jsou užitečné, ale mají elegantní vzhled - vaši dokonalí spojenci pro objevování městské džungle i přírody. Kolekci tvoří tři svěží stylové směry: Pařížský styl, který v sobě zahrnuje romantiku a kulturu, styl Sydney, který ztělesňuje dynamiku a vzrušení, a styl New York, který odráží městskou eleganci.

  • Délka 82 mm 
  • Výška 4 mm
  • Hmotnost 26 g

Nástroje kapesního nože :

1. Otevírač dopisů
2. Nůžky
3. Pilník na nehty
4. - Šroubovák 2,5 mm
5. Pravítko (cm)
6. Pravítko (palce)
7. Špendlík
8. Pinzeta
9. Párátko
10. Kuličkové pero

 

Legendární švýcarské nože Victorinox se vyrábí již od roku 1891, kdy se uskutečnila první dodávka pro armádu. Společnost Victorinox je v současnosti největším výrobcem nožů a nástrojů v Evropě, které se dováží do více jak 100 zemí světa. Světový úspěch nožů Victorinox spočívá v jejich kvalitě, ceně, bezvadné funkčnosti a mnohostrannosti použití každého nástroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: