Kapesní nůž Victorinox Live to Explore 91 mm, Companion Sydney Style

Kód: 1.3909.E222
Novinka Tip
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Kapesní nůž New York Style z kolekce Live to Explore spojuje křehkou ženskost a kompaktní funkčnost. Nůž je doplněn šňůrkou na krk s karabinkou a přívěškem ve tvaru loga s typickým švýcarským křížem, vše společně uloženo v elegantní dárkové krabičce. Nůž samotný je vybaven 16 praktickými funkcemi, včetně nové inovativní funkce pro snadné a bezpečné otevírání krabic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapesní nůž Victorinox Live to Explore 91 mm, Companion New York Style

Seznamte se s novou kolekcí Live to Explore. Řadou kapesních nožů a doplňků, které jsou užitečné, ale mají elegantní vzhled - vaši dokonalí spojenci pro objevování městské džungle i přírody. Kolekci tvoří tři svěží stylové směry: Pařížský styl, který v sobě zahrnuje romantiku a kulturu, styl Sydney, který ztělesňuje dynamiku a vzrušení, a styl New York, který odráží městskou eleganci.

  • Délka 91 mm (uvedený rozměr vyjadřuje délku zavřeného nože)
  • Výška 22 mm
  • Hmotnost 101 g

Nástroje kapesního nože :

1. Čepel, velká
2. Vývrtka
3. Otvírák na láhve
4. - Šroubovák 6 mm
5. - Odizolovač drátů
6. Výstružník, průbojník a šídlo na šití
7. Nůžky
8. Pilník na nehty
9. - Čistič nehtů
10. Víceúčelový háček
11. Kroužek na klíče
12. Pinzeta
13. Párátko
14. Kuličkové pero
15. Otvírák na krabice*
16. - Šroubovák 3 mm

*Otvírák na krabice je důmyslný pomocník, s nímž je otevírání balíků a obalů hračka. Tento důmyslně navržený nástroj má kulatý hrot s břitem pro otevírání balíčků, obálky, obalové fólie. Dále slouží jako plochý šroubovák, který odstraňuje i kovové svorky. Zubaté ostří bez námahy přeřízne karton a plastové pásky.

 

Legendární švýcarské nože Victorinox se vyrábí již od roku 1891, kdy se uskutečnila první dodávka pro armádu. Společnost Victorinox je v současnosti největším výrobcem nožů a nástrojů v Evropě, které se dováží do více jak 100 zemí světa. Světový úspěch nožů Victorinox spočívá v jejich kvalitě, ceně, bezvadné funkčnosti a mnohostrannosti použití každého nástroje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: