Sada kapesních nožů Opinel Carbon

Kód: 183102
3 350 Kč 2 768,60 Kč bez DPH
2-4 týdny

Dárková kolekce v dřevěné krabičce obsahuje kompletní řadu 10 nožů Opinel Carbon s délkou čepele od 3,5 do 12 cm. Čepele nožů jsou vyrobeny z kvalitní karbonové oceli, rukojeti z lakovaného bukového dřeva. Nože s čepelí 7 cm a delší jsou vybaveny patentovanou pojistkou ViroBlock - nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce zavíracích nožů Opinel Carbon v dárkovém balení, 10 ks

Dárkové balení v dřevěné krabičce obsahuje kompletní řadu 10 nožů Opinel Carbon s délkou čepele od 3,5 do 12 cm. Nože s čepelí 7 cm a delší jsou vybaveny patentovanou pojistkou ViroBlock - nejen proti zavření čepele, ale i proti jejímu otevření.

Sada nožů Opinel Carbon obsahuje:

Kapesní nůž Opinel Carbon N°02 - 3,5 cm , N°03 - 4 cm, N°04 - 5 cm, N°05 - 6 cm, N°06 - 7 cm, N°07 - 8 cm, N°08 - 8,5 cm, N°09 - 9 cm, N°10 - 10 cm, N°12 - 12 cm.

Karbonová ocel je díky vyššímu obsahu uhlíku extrémně tvrdá, a tak si zachová maximální ostrost po velmi dlouhou dobu. Na druhou stranu vyžaduje karbonová ocel více péče než klasická nerezová ocel. Aby se předešlo korozi (černání čepele), je nutné nůž po použití otřít do sucha a čas od času naolejovat čepel.

Vlastnosti nožů Opinel Carbon:

  • Čepel z karbonové oceli
  • Rukojeť z lakovaného bukového dřeva
  • Pojistka ViroBlock (u nožů s čepelí dlouhou 7 cm a více)
  • Délka čepele od 3,5 do 12 cm
  • Dárková dřevěná krabička

Francouzské zavírací nože Opinel jsou generacemi prověřenou klasikou. První zavírací nůž Opinel byl vyroben v roce 1890 a od té doby jsou tyto zavírací nože vyhlášené svou spolehlivostí, dlouhotrvající ostrostí, všestranností a tradičním - nezaměnitelným tvarem a designem. Ručně broušená čepel vyrobená z vysoce kvalitní švédské oceli, kvalitní a silně lakovaná odolná dřevěná rukojeť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: