Příbor Opinel Picnic Plus k zavíracím nožům vel. N°08

Kód: A0100435
Novinka
Značka: Opinel
339 Kč / ks 280,17 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Sada Opinel Picnic Plus obsahuje:

lžíci, vidličku (pohodlně vložitelné do rukojeti nože s pojistkou Virobloc®)

a ubrousek 2v1 z mikrovlákna, který slouží i jako pouzdro.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Opinel Picnic Plus - vidlička, lžíce a ubrousek

Pokud již vlastníte zavírací nůž Opinel N°08 s dřevěnou rukojetí, vybaveným bezpečnostním kroužkem Virobloc® od roku 2000, je tu pro vás perfektní sada Opinel Picnic Plus.

Ta obsahuje lžíci a vidličku, které lze snadno vsadit do rukojeti nože a obsahuje také ubrousek 2v1, který slouží i jako přepravní pouzdro.

  • Lžíce a vidlička jsou kompatibilní se všemi zavíracími noži Opinel N°08 s dřevěnou rukojetí, vybavenými bezpečnostním kroužkem Virobloc® od roku 2000.

Cestovní sada nožů Opinel Picnic Plus obsahuje:

  • Vidličku
  • Lžíci
  • Modrý ubrousek, který zároveň slouží jako cestovní obal na celé vybavení sady Opinel Picnic Plus. Snadné čištění.

(uvedený rozměr vyjadřuje délku čepele)

Francouzské zavírací nože Opinel jsou generacemi prověřenou klasikou. První zavírací nůž Opinel byl vyroben v roce 1890 a od té doby jsou tyto zavírací nože vyhlášené svou spolehlivostí, dlouhotrvající ostrostí, všestranností a tradičním - nezaměnitelným tvarem a designem. Ručně broušená čepel vyrobená z vysoce kvalitní švédské oceli, kvalitní a silně lakovaná rukojeť z bukového dřeva.

picnic 

 

picnic-2

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapesní nože
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-opinel

Tradiční francouzská značka nožů Opinel vznikla roku 1890, když Joseph Opinel ve městě Chambéry, uprostřed Savojských Alp, vyrobil první zavírací nůž. Jeho úspěch zajistily kvalitní materiály, jednoduchost, originální francouzský design, vysoká funkčnost a precizní zpracování. V Chambéry továrna sídlí dodnes. Čepele zde kovají z kvalitní švédské karbonové či nerezové oceli, nože se ručně kompletují a brousí do výjimečné ostrosti. Rukojeti jsou z 95% vyrobeny z francouzského dřeva, zbytek tvoří dřeva exotická, která jsou použita na střenky luxusních dárkových nožů.

Nože Opinel jsou jednoduché, robustní, ale levnější kuchyňské a zavírací kapesní nože. Tradiční modely mají střenku z bukového dřeva a čepel z vysoce uhlíkové oceli. V průběhu let vznikla široká škála variací na základní typ, používajících dřevo z dubu, ořešáku, olivovníku, nebo habru. Konstrukce nožů Opinel je velice jednoduchá, skládá se ze tří nebo čtyř částí: čepel, dřevěná rukojeť, nýtovaný kovový pásek, držící čepel a (mimo malých modelů) kroužek k zajištění čepele ve správné pozici, chránící uživatelovu ruku před nečekaným zavřením nože. Elegantní křivka čepele je tradičního španělského designu, známého pod názvem yatagán. V současnosti firma vyrábí široký sortiment modelů. Byly přidány i nové modely pro zahradníky a Opinel nezahálí ani v kuchařském odvětví, v nabídce naleznete i krásné kuchyňské či příborové nože.


Kvalitní nože.cz na Firmy.cz Hodnocení obchodu na Zboží.cz