Elektrický brousek na kuchyňské nože Easy Edge - Wüsthof Solingen

wusthof-brousek-easy-edge-kvalitni-noze-1

Profesionální stolní elektrický brousek na kuchyňské nože Wüsthof Solingen - Easy Edge pro optimální výsledky ostření - i v dlouhodobém horizontu. Elektrický brousek na nože má tři stupně pro tvarování, broušení a jemné honování čepelí. Zároveň nahrazuje hrubé brousky, jemné brousky a povrchovou úpravu kůží a leštěnkou. Obsluha je maximálně jednoduchá a flexibilní. Asijské nože lze také brousit pomocí elektrického brousku na nože.

Jednoduché ovládání "One Touch" uživatele provede každým z ostřících cyklů bez tápání. Integrované vodicí patky zajišťují vždy ostrou a přesnou práci. Čištění je jednoduché díky automatickému systému magnetické extrakce, který shromažďuje prach během ostření.

Flexibilní brusné pásy (hrubý - 120 ZA, medium - 120, jemný - X30 AO, ultra jemný - X4 AO) - možnost dokoupení ZDE

Vyměnitelné vodící patky - možnost dokoupení Sady Upgrade s asijskými vodícími patkami pro asijské nože ZDE

Elektrický brousek na kuchyňské nože Easy Edge nabízí inteligentní systém ostření se třemi provozními režimy. Vytvaruje, nabrousí a vyhladí ostří nožů bez vaší námahy. Vše, co musíte dělat, je nechat speciální brusné pásy dělat svou práci pro dokonale připravenou čepel. Easy Edge je malý, tichý a výjimečně přesný pomocník.

 Odkaz: Elektrický brousek na kuchyňské nože Easy Edge - Wüsthof Solingen