Průvodce výběrem kuchyňských nožů Wüsthof Solingen

Nevíte si rady při výběru nových kuchyňských nožů? Nevyznáte se v jednotlivých produktových řadách nožů ze Solingenu? Pomůžeme vám! Níže naleznete jednoduchý seznam jednotlivých typů kuchyňských nožů od jednotlivých výrobců s recenzí, obrázky a příkladem ceny. Vyberte si ty správné nože!

Kuchyňské nože Wüsthof Dreizackwerk Solingen 200yr-Logo-JPEG

Nožířská firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen, vyrábějící nože špičkové kvality, je největší nožířskou firmou z německého Solingenu, a jednou z největších nožířských firem na světě vůbec, která byla založena už roku 1814 a dodnes ve vedení firmy stojí členové rodiny Wüsthof. Legendární město Solingen je také nazýváno jako "City of Blades" (město čepelí). Více o výrobci Wüsthof Dreizackwerk Solingen

 

 ...řazeno od nejlevnějších


 GOURMET

 Wusthof_Solingen_GOURMET_Nuz_kucharsky_20_cm_4562_20

(Foto: 1025044820 Kuchařský nůž Gourmet s délkou čepele 20 cm. Cena 2099,- Kč) Všechny nože GOURMET

Nejprodávanější série kuchyňských nožů GOURMET s celokovovým jádrem od společnosti Wüsthof Solingen disponuje kvalitní nerezovou čepelí tvrzenou na 56°-57° Rockwella. Bezespárová trojitě nýtovaná rukojeť s hranami poskytuje perfektní zpětnou vazbu i při těžší práci. Kuchyňské nože Gourmet jsou vhodné jak pro domácí použití, tak pro profesionální kuchaře a kuchyňské provozy. Výrobek 100% Made in Germany / Solingen.


URBAN FARMER

kuchynske-noze-urban-farmer-wusthof-solingen

(Foto: 1025244820 Kuchařský nůž Urban Farmer s délkou čepele 20 cm. Cena 2629,- Kč) Všechny nože URBAN FARMER

Série nožů Urban Farmer je kromě práce v kuchyni určena také k pěstování a sklízení zeleniny, bylinek a ovoce. Rukojeti nožů s hliníkovými nýty jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je při výrobě tepelně zpracováno. Tento proces zajišťuje maximální trvanlivost a absolutní odolnosti proti vodě. Protiskluzová hlava rukojeti z měkkého plastu zajišťuje bezpečný a komfortní úchop. Ostrá čepel z exkluzivní slitiny nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíkové složky je vytvrzena na 58° HRC Rockwellovy stupnice, výsledkem je dlouhotrvající ostří, které se snadno brousí. Nože jsou perfektně vyvážené a kombinují přírodní krásu s high-tech materiály a technologiemi. Výrobek 100% Made in Germany / Solingen.


CLASSIC

 3Wusthof-Nuz-kucharsky-20-cm-CLASSIC-1040100120-kvalitni-noze-1

(Foto: 1040100120 Kuchařský nůž Classic s délkou čepele 20 cm. Cena 3159,- Kč) Všechny nože CLASSIC

Profesionální kované kuchyňské nože CLASSIC s celokovovým jádrem od společnosti Wüsthof Solingen jsou určené jak pro použití v domácnosti, tak pro profesionály. Čepel nože je společně s kovovou záštitou (plné ochranné zakončení - ochrana prstů) vykována při teplotě 1800°C z jednoho kusu chrom-molybden-vanadiové oceli a vytvrzena na 58° Rockwella. Náročný výrobní proces se skládá s 38 - 40 výrobních kroků. Bezespárová trojitě nýtovaná rukojeť se zaoblenými hranami poskytuje perfektní zpětnou vazbu i při těžší práci. Série kuchyňských nožů CLASSIC nabízí více než 70 různých typů nožů a pomůcek. Nože jsou perfektně vyvážené a jejich ostří je broušené laserovou technologií PEtec. Výrobek 100% Made in Germany / Solingen.

petec

PrecisionEdgeTechnology - nová technologie broušení Wüsthof zajišťuje extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, výjimečně dlouhou životnost  ostří, optimální ostří po celé délce čepele, jedinečnou, stále vysokou a obnovitelnou kvalitu ostří   

  nsf   Řada Classic obdržela v USA významnou pečeť kvality a hygieny NSF

 


CLASSIC IKON

 Wusthof_Solingen_CLASSIC_IKON_Nuz_kucharsky_20_cm_4596_20

(Foto: 1040330120 Kuchařský nůž Classic Ikon s délkou čepele 20 cm. Cena 3949,- Kč) Všechny nože CLASSIC IKON

Luxusní kované kuchyňské nože CLASSIC IKON s celokovovým jádrem včetně zadního kování rukojeti od společnosti Wüsthof Solingen jsou určené zejména pro domácnosti, a to pro náročné zákazníky. Čepel nože je společně s kovovou záštitou a zadním kováním rukojeti vykována při teplotě 1800°C z jednoho kusu chrom-molybden-vanadiové oceli a vytvrzena na 58° Rockwella. Náročný výrobní proces se skládá s 38 - 40 výrobních kroků. Bezespárová trojitě nýtovaná rukojeť kombinuje klasický vzhled s třemi zabroušenými nýty s novou uhlazenou ergonomií. Nože jsou perfektně vyvážené a jejich ostří je broušené laserovou technologií PEtec. Výrobek 100% Made in Germany / Solingen.

Kuchařský nůž Classic Ikon se stal v roce 2018 vítězem nezávislého testu společnosti dTest!

dtest

petec

PrecisionEdgeTechnology - nová technologie broušení Wüsthof zajišťuje extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, výjimečně dlouhou životnost  ostří, optimální ostří po celé délce čepele, jedinečnou, stále vysokou a obnovitelnou kvalitu ostří.


CLASSIC IKON CREME

 Wusthof_Solingen_CLASSIC_IKON_creme_Nuz_kucharsky_20_cm_4596_0_20

(Foto: 1040430120 Kuchařský nůž Classic Ikon Creme s délkou čepele 20 cm. Cena 3949,- Kč) Všechny nože CLASSIC IKON CREME

Luxusní kované kuchyňské nože CLASSIC IKON CREME s celokovovým jádrem včetně zadního kování rukojeti od společnosti Wüsthof Solingen jsou určené zejména pro domácnosti, a to pro náročné zákazníky. Čepel nože je společně s kovovou záštitou a zadním kováním rukojeti vykována při teplotě 1800°C z jednoho kusu chrom-molybden-vanadiové oceli a vytvrzena na 58° Rockwella. Náročný výrobní proces se skládá s 38 - 40 výrobních kroků. Bezespárová trojitě nýtovaná rukojeť v barvě slonové kosti, kombinuje klasický vzhled s třemi zabroušenými nýty s novou uhlazenou ergonomií. Nože jsou perfektně vyvážené a jejich ostří je broušené laserovou technologií PEtec. Výrobek 100% Made in Germany / Solingen.

petec

PrecisionEdgeTechnology - nová technologie broušení Wüsthof zajišťuje extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, výjimečně dlouhou životnost  ostří, optimální ostří po celé délce čepele, jedinečnou, stále vysokou a obnovitelnou kvalitu ostří. 


 
kovane-nemecke-kuchynske-noze-s-drevenou-strenkou-crafter-wusthof-solingen
(Foto: 1010830120 Kuchařský nůž Crafter s délkou čepele 20 cm. Cena 5039,- Kč) Všechny nože CRAFTER
 

Luxusní kované kuchyňské nože CRAFTER s celokovovým jádrem od společnosti Wüsthof Solingen jsou určené zejména pro domácnosti, a to pro náročné zákazníky. Čepel nože je společně s kovovou záštitou vykována při teplotě 1800°C z jednoho kusu chrom-molybden-vanadiové oceli a vytvrzena na 58° Rockwella. Náročný výrobní proces se skládá s 38 - 40 výrobních kroků. Bezespárová rukojeť z dubového dřeva se třemi mosaznými nýty je ozdobena vygravírovaným logem Wüsthof. Nože jsou perfektně vyvážené a jejich ostří je broušené laserovou technologií PEtec. Výrobek 100% Made in Germany/Solingen.

petecPrecisionEdgeTechnology - nová technologie broušení Wüsthof zajišťuje extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, výjimečně dlouhou životnost  ostří, optimální ostří po celé délce čepele, jedinečnou, stále vysokou a obnovitelnou kvalitu ostří.


IKON

 kovane-nemecke-kuchynske-noze-s-drevenou-strenkou-ikon-wusthof-solingen

(Foto: 1010530120 Kuchařský nůž Ikon s délkou čepele 20 cm. Cena 5569,- Kč) Všechny nože IKON

Luxusní kované kuchyňské nože IKON s celokovovým jádrem včetně zadního kování rukojeti od společnosti Wüsthof Solingen jsou určené zejména pro domácnosti, a to pro náročné zákazníky. Čepel nože je společně s kovovou záštitou a zadním kováním rukojeti vykována při teplotě 1800°C z jednoho kusu chrom-molybden-vanadiové oceli a vytvrzena na 58° Rockwella. Náročný výrobní proces se skládá s 38 - 40 výrobních kroků. Bezespárová trojitě nýtovaná rukojeť kombinuje klasický vzhled s třemi zabroušenými nýty s novou uhlazenou ergonomií. Nože jsou perfektně vyvážené a jejich ostří je broušené laserovou technologií PEtec. Výrobek 100% Made in Germany/Solingen.

Rukojeti nožů IKON jsou vyrobeny z afrického tropického dřeva Grenadilla. Grenadillové dřevo je jedno z nejtěžších a nejtvrdších olejnatých dřev na světě s neuvěřitelnou odolností.

petec

PrecisionEdgeTechnology - nová technologie broušení Wüsthof zajišťuje extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, výjimečně dlouhou životnost  ostří, optimální ostří po celé délce čepele, jedinečnou, stále vysokou a obnovitelnou kvalitu ostří.


AMICI

 2wusthof-solingen-amici-kuchynsky-nuz-20-cm-drevo-kvalitni-noze-1

(Foto: 1011300120 Kuchařský nůž Amici s délkou čepele 20 cm. Cena 6099,- Kč) Všechny nože Amici

Nejnovější řada luxusních kovaných kuchyňských nožů Wüsthof Solingen - Amici. Díky nové geometrii hlavy (záštita mezi rukojetí a čepelí) a širšímu tvaru čepele jsou nože Amici excelentně vyvážené a bezpečné. Širší čepel vyvíjí na krájenou potravinu větší tlak a krájení je tak velmi efektivní. Zakřivená hlava nože chrání vaše prsty před pořezáním a zajišťuje větší kontrolu při krájení. Rukojeti nožů řady AMICI jsou vyrobeny ze dřeva olivovníku pocházejícího z jižní Itálie z oblasti Kalábrie. Struktura olivového dřeva dává originální vzhled každé rukojeti nože. Kónický tvar rukojeti se perfektně přizpůsobí přirozenému pohybu ruky. Kuchyňské nože Amici mohou být originálním a luxusním vánočním dárkem pro vášnivé kuchaře! Luxusní kované kuchyňské nože Amici s celokovovým jádrem od společnosti Wüsthof Solingen jsou určené zejména pro domácnosti a pro náročné zákazníky. Čepel nože je vykována při teplotě 1800°C z jednoho kusu chrom-molybden-vanadiové oceli a je vytvrzena na 58° Rockwella. Náročný výrobní proces se skládá s 38 - 40 výrobních kroků. Bezespárová dvojitě nýtovaná rukojeť kombinuje vzhled dřeva se dvěma zabroušenými nýty s novou uhlazenou ergonomií. Nože jsou perfektně vyvážené a jejich ostří je broušené laserovou technologií PEtec. Výrobek 100% Made in Germany/Solingen.

petec

PrecisionEdgeTechnology - nová technologie broušení Wüsthof zajišťuje extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, výjimečně dlouhou životnost  ostří, optimální ostří po celé délce čepele, jedinečnou, stále vysokou a obnovitelnou kvalitu ostří.


Kuchyňské nože Wüsthof Solingen od nejlevnějších po nejdražší

Kuchyňské nože Wüsthof Solingen GOURMET

Kuchyňské nože Wüsthof Solingen URBAN FARMER

Kuchyňské nože Wüsthof Solingen CLASSIC

Kuchyňské nože Wüsthof Solingen CLASSIC IKON

Kuchyňské nože Wüsthof Solingen CLASSIC IKON CREME

Kuchyňské nože Wüsthof Solingen CRAFTER

Kuchyňské nože Wüsthof Solingen IKON

Kuchyňské nože Wüsthof Solingen AMICI


TOP kategorie:

Sady kuchyňských nožů Wüsthof Solingen