Limitovaná edice 2023 kapesních nožů Victorinox Alox, Electric Yellow

victorinox-alox-limited-edition-electric-yellow-kvalitni-noze-1

Seznamte se s novými výjimečnými nástroji stále oblíbené série Victorinox Alox Limited Edition. Pro rok 2023 Victorinox zvolil výraznou elektrickou žlutou barvu, která vyzařuje intenzivní energii a jedinečnou estetiku. Vtrhněte do zářivé budoucnosti s těmito sběratelskými noži s vynikajícím stylem.

Model Classic SD je vybaven eloxovanými a reliéfními hliníkovými stupnicemi pro dokonalou odolnost, zatímco pět funkcí snadno zvládne praktické úkoly.

Nový Pioneer X Alox Limited Edition 2023 se vyznačuje pevnými eloxovanými a reliéfními hliníkovými stupnicemi v zářivě elektrické žluté barvě. S devíti praktickými funkcemi pro základní úkoly je to spojení vitality a výkonu.

Odvážné a svěží ... vneste do svého dne paprsek slunce s limitovanou edicí Hunter Pro Alox 2023 v energizující elektrické žluté. Se čtyřmi funkcemi a odolnými hliníkovými stupnicemi je to praktický kapesní nůž, který překypuje jasem. Darujte nebo si nechte vše pro sebe – tento sběratelský nástroj posouvá hranice designu do zářivých nových výšin.

Odkaz: Victorinox Alox Limited Edition 2023