Kolekce kapesních nožů Victorinox Classic SD Brilliant, 58 mm

victorinox-classic-sd-brilliant-kvalitni-noze-1_1

Nová kolekce kapesních nožů Victorinox Classic SD Brilliant je třešničkou na vrcholu kolekce malých kapesních nožů Victorinox Classic.

Tato prémiová kolekce přesvědčí nejen svým exkluzivním vzhledem, ale také jedinečnými a vysoce kvalitními materiály

U verze Crystal jsou použity vysoce kvalitní krystaly pro získání luxusního třpytivého vzhledu. Verze Damast je vyrobena z Damasteel® sestávajícího z 333 vrstev v jedinečném vzoru zvaném „Odin Heim“ se stupněm tvrdosti 60 HRC. Model Carbon je vyroben z velmi lehkého uhlíkového vlákna, odolného high-tech materiálu vyrobeného z organických polymerů.

Ale i když je vzhled důležitý, důležité jsou také vnitřní hodnoty. S pěti praktickými funkcemi jsou nože Classic Brilliant Collection perfektními a rafinovanými každodenními společníky. Jako zvláštní pozornost je každý nůž dodáván s přívěskem Cross&Shield podtrhujícím švýcarskou DNA značky. Dodáváno s certifikátem ve speciální dárkové krabičce. Jistě se stanou vyjimečným a exklusivním dárkem.

Victorinox zaručuje, že všechny nože a nástroje jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli. Vzhledem k tomu, že ochrana životního prostředí a udržitelnost jsou součástí DNA Victorinox, jsou jejich produkty vyrobeny pro život. Každý produkt má doživotní záruku na jakékoli vady materiálu a zpracování. Victorinox se pyšní více než 135 lety zkušeností s výrobou vysoce kvalitních nožů ve Švýcarsku.

Kolekce kapesních nožů Victorinox Classic SD Brilliant