Sada keramických struhadel Kyocera

Kód: CSN-550
1 069 Kč 883,47 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Praktická sada keramických kráječů obsahuje: kráječ s nastavitelnou šířkou plátků (0,5 mm, 1,3 mm, 2 mm a 3 mm), struhadlo Julienne, které krájí tenké proužky 1,5 mm, struhadlo (na tvrdý sýr apod.), horní víko, nádobku 600 ml a chránič prstů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada keramických struhadel / kráječů Kyocera s chráničem prstů

Šikovná šestidílná sada vybavená vším, co potřebujete pro nejrůznější strouhání a krájení. Tři struhadla jsou navržena tak, aby přesně zapadla na horní víko kontejneru, který zároveň slouží jako nádoba pro strouhané potraviny. Lze mýt v myčce na nádobí.

Sada obsahuje:

  • Keramický kráječ s nastavitelnou šířkou plátků, černý (0,5 mm, 1,3 mm, 2 mm a 3 mm)
  • Keramické struhadlo Julienne, červené (krájí tenké proužky 1,5 mm)
  • Struhadlo, zelené (např. na tvrdý sýr)
  • Horní víko
  • Nádobka 600 ml
  • Chránič prstů

Výhody keramických produktů Kyocera:

  • extrémní ostrost a dlouhá životnost
  • naprostá odolnost proti skvrnám a rezivění
  • nezanechává pach ani chuť ocele

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-kyocera

Nadnárodní společnost Kyocera je jedním z prestižních výrobců zaměřených na výrobky z keramiky, založená roku 1959. Největším sortimentem, kterým se firma Kyocera zabývá, jsou keramické kuchyňské nože. Nože pro všechny kuchaře a na veškeré použití. Prvotřídní kvalita kuchyňských nožů je ostře sledována. Keramický nůž zůstává ostrý celé roky. Velkou výhodou oproti ocelovým nožům je odolnost proti skvrnám, rezavění, nezanechává kovovou chuť a hlavně neničí vitamíny v krájených potravinách. Čepel je nepřilnavá a umožní rychlejší a jistější krájení měkkých potravin a čerstvého pečiva. Keramické nože skvěle padnou do každé ruky, jsou dokonale vyvážené a lze je jednoduše udržovat. Kuchyňské nože jsou praktickým pomocníkem a jejich vynikající vlastnosti využijete při krájení: sýrů, pečiva, uzenin, vykostěného a rozmraženého masa, cibule, mrkve, cukety, bylinek, jablek, atd. Pro zajištění jejich dobré služby a dlouhé životnosti se nesmí používat na tvrdé a zmrzlé potraviny, při vykosťování a jiné činnosti, při nichž by docházelo k mechanickému namáhání (ohybu). Keramické nože se vyrábějí v několika barevných provedeních, a to jak čepel, tak rukojeť.