Stojan na nože 7 ks, beton / buk - Wüsthof Solingen

Kód: 2099600703
7 929 Kč 6 552,89 Kč bez DPH
Dodání cca 1-3 týdny

Stojan na nože 7 ks  - Wüsthof Solingen je vyroben z vysoce kvalitního termo bukového dřeva a betonu. Blok umožňuje uložení až šesti nožů (maximální délka ostří 23 cm) a jedné ocílky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojan na nože 7  ks - Wüsthof Solingen z betonu a termo bukového dřeva

Blok na nože s dřevěnou vložkou z termo buku v obdélníkové betonové konstrukci s drobnými vzduchovými bublinkami na povrchu, které jsou zcela záměrné a dokazují, že se jedná o přírodní produkt vyrobený z vápence, jílu a písku.

  • Rozměry: 12,5 cm x 12,5 cm, výška 24,5 cm
  • Hmotnost: 3280 gramů
  • Betonové stěny jsou tenké 12mm
  • Uložení až šesti nožů (maximální délka ostří 23 cm) a jedné ocílky
  • Filcová podložka na spodní straně bloku chrání před poškrábáním pracovní desky
  • Logo Wüsthof je diskrétně vyryté na jedné ze stran
  • Prázdný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 Wusthof-Brandwusthof-factory-1900

Nožířská firma Wüsthof Dreizackwerk Solingen, vyrábějící nože špičkové kvality, je jednou z největších nožířských firem na světě. Byla založena roku 1814 a dodnes ve vedení firmy stojí členové rodiny Wüsthof. Firma sídlí v německém městě Solingen, které je známé pro výrobu nožů a nůžek. Je také nazýváno jako City of Blades - město čepelí. V Solingenu sídlí nespočet renomovaných nožířství, ale značka Wüsthof městu výrazně dominuje. Nože jsou zde vyráběny ve třech výrobních závodech, proto je pro firmu charakteristické logo trojzubce. Výroba nožů a všech ostatních produktů Wüsthof probíhá pod přísnou kontrolou kvality. 

To nejlepší - kované nože Wüsthof. Výjimečná kvalita použitých materiálů a celková konstrukce nožů převyšuje ostatní výrobky na našem trhu. K jejich výrobě je použita chrom - molybdenová ocel, nesoucí požadované vlastnosti, kterými jsou odolnost proti agresivním potravinám a dlouhodobá ostrost. Každé ostří je kontrolováno laserem, je proto dlouhodobě výjimečně ostré. Značku kvality můžete vidět na každé čepeli - logo trojzubce a místo výroby - Solingen.

Pokud sháníte kvalitní pomocníky do Vaší kuchyně za velmi příznivé ceny, volte nekované nože Wüsthof. Nože jsou vyrobeny z kvalitní oceli s obsahem molybdenu (X55 CrMo 14). Rukojeti ze syntetického materiálu jsou ergonomicky tvarované a práce s nimi je proto velmi komfortní.

Ať už sháníte nůž kovaný či nekovaný, v naší nabídce naleznete nože ke všem možným účelům. Od celých sad kuchyňských nožů až po nože na loupání.