Nová série nožů Wüsthof Uban Farmer!

Představujeme vám hlavní novinky značky Wüsthof ze Solingenu roku 2019, a to nové řady kuchyňských nožů Urban Farmer a Crafter.


Urban Farmer

kuchynske-noze-urban-farmer-wusthof-solingen

Vypěstujte, připravte, snězte. Městské farmaření na balkonech a terasách a pěstování vlastní čerstvé bio zeleniny - na této filosofii si zakládá nová série kuchyňských nožů Urban Farmer, která má ve svém portfoliu pomocníky pro úkony od prvního rýpnutí do hlíny, přes sklizeň, přípravu, až po skvělý gurmánský zážitek.kuchynske-noze-wusthof-solingen-urban-farmer-1

Díky kvalitním a promyšleným materiálům jsou nože odolné vůči všem povětrnostním vlivům a mají velmi dlouhou životnost. Ostré čepele, vyrobeny z exkluzivní slitiny nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíkové složky, jsou podrobeny zkouškám tvrdosti, díky kterým mají trvanlivá ostří, která se velmi snadno brousí. Jejich tvrdost je 58°HRC Rockwellovy stupnice.

Dřevěná rukojeť s hliníkovými nýty je vyrobena z termo-bukového dřeva, které je při výrobě tepelně zpracováno, a je tak absolutně odolné proti vodě. Protiskluzová hlava mezi rukojetí a čepelí z materiálu soft-touch TPE zajišťuje vaši bezpečnost a příjemný úchop i za mokra.

Kvalita Made in Germany, pokrokové materiály a technologie, přírodní krása a podpora udržitelných zdrojů - to je ve zkratce série německých kuchyňských nožů Urban Farmer.

Všechny kuchyňské nože Urban Farmer


CRAFTER

kuchynske-noze-wusthof-solingen-crafter

Crafter = série luxusních kovaných kuchyňských nožů ze Solingenu, spojující moderní životní styl s poctivým řemeslem, robustními materiály, klasickým designem a více než 200letou tradicí výroby nožů Wüsthof.

Ergonomické rukojeti jsou vyrobeny z masivního kouřového dubu, který je odolný vůči vodě a dodává nožům nezaměnitelný řemeslný charakter. Skvěle padnou do ruky a jsou vhodné i pro „těžší kuchařinu“. Tyto robustní střenky jsou upevněny luxusními mosaznými nýty, které spolu s vygravírovaným logem Wüsthof dodávají nožům opravdu luxusní vzhled.

Čepel je s rukojetí propojena plnou nebo poloviční hlavou, která chrání prsty před pořezáním a umožňuje hbitost a přesnost. Nízká hmotnost nože umožňuje energeticky úspornější práci. Čepele jsou vykované z jediného kusu nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku na tvrdost 58°HRC Rockwellovy stupnice. Tento materiál odolává skvrnám, korozi a má velmi dlouhou životnost. Celokovové jádro rukojeti poskytuje noži perfektní stabilitu a vyváženost.

kovane-kuchynske-noze-wusthof-solingen-crafter-s-drevenou-rukojeti

Nože Crafter jsou broušeny technologií PEtec - Precision Edge Technology - unikátní technologie broušení zajišťuje extrémně vysoký počáteční řezný výkon nože, výjimečně dlouhou životnost ostří, optimální ostří po celé délce čepele, jedinečnou a stále vysokou a obnovitelnou kvalitu ostří.

Všechny kuchyňské nože Crafter

kovane-kuchynske-noze-wusthof-solingen-crafter-s-drevenou rukojeti